pääsivu info pulinaboxi kalenteri pistepörssi yhteystiedot linkit muuta online

Uusi käyttäjä
22.11.2017 18:11.58
Kolumnit
Tulevia tapahtumia
Osallistujaluettelot
Kilpailumainokset
Muut mainokset
Ruusut&Risut
Reiskan Rähinät (21.10.)
Särkikangas JM (14.10.)
Murtoharju JM (08.10.)
Tullinportin ajo (08.10.)
V HausUA JM (07.10.)
Ruusut&Risut-sivulle
Ostotarjouksia Yht. 3628 kpl - 171 autosta (Vääksy)
Lauantai 5.9.2009

Tarjouksia 1146 kpl - 63 autosta

5. Pieksämäen UA - SäiliöhuoltoTeam

A - 60 -Petri Laitinen
E - 34 -S
H - 24 - S
K - 37 - Pekka Paananen
L - 19 - Seppo Kivikoski
N - 13 - S
R - 36 - Marko Raatikainen
S - 20 - S
T - 9 - Minna Lampinen
X - 55 - Antti Pärssinen

7. Hyvinkäään UA - Bitex Team

A - 4 - S
E - 5 - Päivi Toikkanen
H - 47 -Niko Vehmanen
K - 23 - Jarkko Aronen
L - 6 - Taavi Ylinen
N - 7 - S
R - 6 -S
S - 5 - S
T - 7 - S
X - 30 - Markku Keinänen

9. Hämeenkyrön UA - Känki Racing Team

A - 31 - Marko Virtanen
E - 24 - S
H - 32 -Rauno Malinen
K - 12 - S
L - 7 - S
N - 17 - Tarja Nieppola
R - 14 - S
S - 12 - Tommi Rantanen
T - 12 - Esa Torkko
X - 94 - Jarno Kungas

16. Raision UA - Cobra Team

A - 11 - Sami Rautanen
E - 3 - S
H - 2 - Petri Heinonen
N - 5 - S
R - 5 - S
S - 1 - Juha Veikanmaa
T - 1 - S
X - 5 - S

17. Länsiväylän UA - CRC Team

A - 2 -Kalle Naskali
E - 1 - S
S - 1 - Jarkko Oikarinen

19. Pellon Moottorikerho - Poikkinainti Team

A - 22 - Sami Haukka
E - 9 - S
H - 6 - S
K - 18 - S
L - 7 - S
N - 12 - S
R - 89 - Anssi Mäkelä
S - 69 - Hannu Mikkola
T - 9 - S
X - 29 - Seppo Keränen

21. Rauman UA - Rauman Akku Team

A - 16 - S
E - 5 - Harri Kangas
H - 2 - S
K - 5 - S
L - 5 - S
S - 5 - S

22. Oriveden Seudun A - Retu Racing Team

A - 5 - S
E - 7 - Raimo Kauttio
H - 29 - Eugen Mikander
K - 4 - Jari Angervisto
N - 8 - S
T - 13 - Heidi Ruhanen
X - 35 - Heimo Liukkonen

Sunnuntai 6.9.2009

Tarjouksia 2482 kpl - 108 autosta

1. Someron UA - ARSKA TEAM

A - 17 - Raimo Wickholm
E - 61 - Ville Lind
H - 24 - Marko Manner
K - 66 - Teemu Salvas
L - 115 - Jarno Lohilahti
N - 38 - Martti Matikainen
R - 42 - Markus Mikko Salo
S - 25 - S
T - 46 - Markku Pärssinen
X - 20 - Kari Urrila

3. Evijärven UA - HILAMET TEAM

A - 14 - S
E - 22 - Jussi Metsä-Vähälä
H - 19 - Elisa Ylimaa
K - 22 - Ari Riipinen
L - 101 - Seppo Lindeman
N - 17 - Villle Pertta
R - 11 - S
S - 15 - Ilkka Ylinen
T - 18 - S
X - 43 - Kimmo Miettinen

4. Konneveden MK/UA - Konnekuljetus Team

A - 34 - Joonas Rantanen
E - 16 - Ann-Luis Olqvist
H - 23 - Anu Kuusjärvi
K - 14 - Antti Heinonen
L - 46 - 21862078 (lisenssin n:ro)
N - 48 - Tarmo Rammo
R - 39 - Kimmo Niinivirta
S - 22 - S
T - 30 - Tommi Harju
X - 82 - Elisa Saarela

6. Noormarkun UA - POME TEAM

A - 7 - Pentti Horttanainen
E - 33 - Ville Vihmalaakso
H - 9 - S
K - 13 - S
L - 6 - Mika Liimatainen
N - 16 - Antero Embuska
R - 6 - S
S - 18 - Jouni Ikävalko
T - 41 - Teuvo Koljonen
X - 9 - S

11. Kiikoisten UA - PIHKANISKA TEAM

A - 17 - Pekka Lindholm
E - 7 - Sakari Anunti
K - 9 - S
L - 1 - S
N - 13 - S
R - 13 - Timo Teittinen
S - 7 - Karoline Erikson
T - 15 - Tapani Alaranta
X - 5 - S

12. Hausjärven UA - Pajamäki Racing

A - 44 - Sami Paananen
E - 5 - Tuula Korhonen
H - 20 - Harri Sihvola
K - 5 - S
L - 22 - S
N - 11 - Venla Vuorela
R - 7 - S
X - 7 - Antti Hiltunen


15. Lempäälän UA - AT-Kone Team

A - 15 - Jaakko Ollikkala
E - 21 - Ville Toivonen
H - 44 - Seppo Kivikoski
K - 151 - Taavi Ylinen
L - 25 - S
N - 11 - Katja Liimatainen
R - 17 - S
S - 74 - Joni Korhonen
T - 11 - Juha Huosionmaa
X - 18 - Joose Kojo

20. Säkylän UA - RAT

H - 5 - S
L - 5 - S
N - 1 - Juha Timperi
R - 4 - Janne Niva
S - 8 - Raimo Röman
T - 6 - S
X - 19 - Marina Rantanen


23. Someron UA - Dollar Team

A - 10 - S
H - 10 - Anssi Korpela
K - 3 - S
L - 16 - S
S - 3 - S
T - 2 - S

27. Someron UA - Team Somero

A - 13 - Jorma Kuusela
E - 15 - S
K - ? - Pasi Välimäki
L - 4 - S
N - 11 - Ahti Jussila
R - 9 - S
S - ? - S
T - 6 - S
X - 44 - Päivi Korpela

28. Vääksyn UA - Vääksyn Betoni Team

A - 19 - Hannu Heikkilä
E - 27 - Esa Kirsilä
H - 16 - S
K - 17 - Suvi Mäkelä
L - 28 - Juha-Matti Mattila
N - 40 - Heikki Paaso-Rantala
R - 23 - Hannu Pollari
S - 14 - Timo Laapotti
T - 10 - S
X - 72 - Tomi (Imberg)

29. Vääksyn UA - Esatech Team

A - 39 - Risto Vaittinen
E - 5 - S
H - 18 - Timo Vepsä
L - 26 - Pasi Röngård
N - 13 - S
R - 27 - S
S - 10 - S
T - 12 - Timo Lintunen
X - 11 - S



2009-09-07 13:01:01 kirjoitti Anita Rantala
Keskustelut
AKK:n Liittokokous 2017
Korttimerkintä
JM SM Liiga 2018
Liigan Kuvia
Tuuppari-sarja alkaa vuonna 2018
AKK:n puheenjohtajavaali saa "huvttaviakin" piirte
Kausikooste 2017
*Pulinaboxiin*
Vanha boxi
Kilpailukutsut
Jokkistori
M:wiseco 97mm
O:Imusarja ja nokka
M:Auton-tavarankuljetus perävaunu JM-5000 UUSI
O:golf takatolpat
M:Kuplan vetoakselit
Yhteistyökumppanien ilmoitukset
Fiat Lada - racing tuning JM FIA - keskiö levikepala pultti+
Volvo vinokone takomäntiä 96.5mm
Jokkis tekstiilit
Kardaanikunkku 22.-23.7.2017 Kaanaa DVD/Blu-ray
Race: Mishimoto
Uniroyal, Sava renkaat, uudet
Verkkokauppa tarrat24.fi
Tehdään turvakaaria
Niitä mitä muualta ei saa - Hanpro -
UNIROYAL RAINEXPERT
Muuta asiaa
Mestarit
Kuuluttajalomake
Palaute
EVK-sarja -17
EVK-sarja -16
EVK-sarja -15
EVK-sarja -14
EVK-sarja -13
EVK-sarja -12
EVK-sarja -11
EVK-sarja -10
EVK-sarja -09
EVK-sarja -08
Kardaanisarja -07
Kardaanisarja -06
Kardaanisarja -05
Kardaanisarja -04
Kardaanisarja -03
EVK-Liiga 2015
EVK-Liiga 2014
EVK-Liiga 2013
EVK-Liiga 2012
EVK-Liiga 2011
EVK-Liiga 2010
EVK-Liiga 2009
EVK-Liiga 2008
EVK-Liiga 2007
JM-SM Liiga 2015
JM-SM Liiga 2014
JM-SM Liiga 2012
JM-SM Liiga 2011
JM-SM Liiga 2010
JM-SM Liiga 2009
JM-SM Liiga 2008
JM-SM Liiga 2007
JM-SM Liiga 2006
JM-SM Liiga 2005
JM-SM Liiga 2004
Ruusut&Risut
Kalenteri 2016
Kalenteri 2015
Kalenteri 2014
Kalenteri 2013
Kalenteri 2012
Kalenteri 2011
Kalenteri 2010
Kalenteri 2009
Kalenteri 2008
Kalenteri 2007
Kalenteri 2006
Kalenteri 2005
Kalenteri 2004
Kalenteri 2003
Pistepörssi 05-06
Pistepörssi 2007
Pistepörssi 2008
Pistepörssi 2009
Pistepörssi 2010
Pistepörssi 2011
Raportit
Kuuluttajalomake

Uusi käyttäjä
Raportit