pääsivu info pulinaboxi kalenteri pistepörssi yhteystiedot linkit muuta online

Uusi käyttäjä
21.11.2017 17:54.00
Kolumnit
Tulevia tapahtumia
Osallistujaluettelot
Kilpailumainokset
Muut mainokset
Ruusut&Risut
Reiskan Rähinät (21.10.)
Särkikangas JM (14.10.)
Murtoharju JM (08.10.)
Tullinportin ajo (08.10.)
V HausUA JM (07.10.)
Ruusut&Risut-sivulle
Ostotarjouksia Yht. 5784 kpl -- 242 autosta
LAUANTAI 4.9.2010

Tarjouksia 2529 kpl - 124 autosta

7. Pajamäki Racing - Hausjärven UA

A-198-Janne Pernaa
E-70-Jukka Jääskeläinen
H-39-Jari Hämäläinen
K-55-Kimmo Lampinen
L-59-Rauno Luuri
N-143-Kristofer Anderssen
R-24-Sami Salmenoksa
T-45-Mikko Kiviranta
X-219-Eija Mastokangas

9. Team Somero - Someron UA

A-19-S
H-15-S
K-10-Teemu Leivonen
L-3-S
R-7-Jan-Erik Nyvall
T-12-S
X-88-Sami (Velin)

10. Team CLS-Engineering - Säkylän UA

A-5-S
E-55-Juha Kokko
H-89-Marko Rinne
K-7-Janne Liikala
R-26-Miia Kentala
S-7-Antti Sakari
T-3-Pasi Röngård
X-13-Ritva Lähteenmäki

11. Etuveto Team - Autotehtaan Autokerho/UA ry

L-1-S
N-1-S

12. Team ESV - Euran MK

S-1-S

13. Eristysvelho Team - Heinolan UA

A-12-Tero Ylipelkola
E-114-Veikko Karppinen
H-15-Jani Rolander
K-61-Tuulia Sundell
N-131-Ari-Pekka Laiho
R-32-S
S-8-Kyösti Kulmala
T-19-Jyri Raninen

15. Känki Racing Team -Hämeenkyrön UA

E-2-S
R-1-Kai Joensuu
T-3-S

16. Finnwilla Team -Järviseudun UA

A-6-S
K-17-Noora Rantanen
L-22-Tiina Virtanen
S-2-Mikko Huhtala
T-2-S
X-3-S

17. S.T.H - Kalajoki Road Racing MK/UA

H-48-Kari Heinonen
K-23-Marko Sundell
L-2-S
N-2-S
R-77-Petri Huupponen
S-20-Venla Vuorela
X-6-S

19. Neste Puistohulmi - Team - Laihian UA

L-1-S
N-1-S
R-1-S

21. ILK Racing Team - Lapuan UA

H-1-S
K-24-Miia Kentala
R-16-Jyrki Ylimäki
S-1-S
T-1-S

22. Team Zetor - Lapuan UA

H-3-S
K-39-Tommi Väisänen

24. Myllypub Team - Nivalan UA

A-5-Anni Päivärinta
H-64-Niklas Nyvall
K-9-Joni Alaranta
L-6-Kristofer Grind
N-5-S
R-5-S
S-11-S
T-2-S
X-77-Pasi Uusi-Äijö

25. Team Kansiset - Noormarkun UA/MK

A-35-S
L-56-Teemu Hautaniemi
N-2-S
R-6-S
S-1-S
T-?-S (arvonta uusittiin)
X-2-Matti Vähälummukka

26. Team V8 - NSB-86

E-5-S
H-5-S
K-3-S
N-3-Johanna Ala-Varvi
T-6-S
X-3-S

27. Merlika Team - Nurmeksen UA

L-7-Mika Hauta
N-4-S
R-6-Suvi Huusko
T-5-S
X-7-Mika Ruotsalainen

28. k.k.k Team - Nykarlebynejdenssportbilister r.f.

A-4-S
E-3-Arttu Laukkanen
H-8-S
K-6-S
S-6-S
X-13-Elina Vainionpää

29. Team Puhto Racing - Paratiisin Moottoriurheilijat ry.

E-2-S
H-3-Toni Saloaro?
N-72-S
S-1-S
X-1-S

30. Pukki Team - Pukkilan MU

A-1-S
E-20-S
L-5-S
T-15-S

31. Ruttuset Racing - Päijät-Hämeen UA

A-2-S
K-2-S
R-2-S
S-1-Harri Hirvelä
X-4-S

32. Neste Kuhmoinen Team - Päijät-Hämeen UA

L-5-Helena Seppälä
N-25-Kari Saastamoinen
R-1-S
S-2-S
X-4S

33. Rauman Akku Team - Rauman UA

A-3-S
H-1-S
L-3-S
N-1-S
R-1-S
T-7-S

SUNNUNTAI 5.9.2010

Tarjouksia 3255 kpl - 118 autosta

1. AT-Kone Team - Lempäälän UA

A-90-Tapio Kivikoski
E-29-Arto Laakso
H-40-Esko Aho
K-21-Vesa Sepponen
L-26-Mika Virtanen
N-38-Katariina Alasaari
R-69-Heikki Klemola
S-28-S
T-25-Jouni Ekola
X-12-S

2. Vääksyn Betoni Team - Vääksyn UA

A-13-Simo Aro
E-57-S
H-18-Mika Hauta
K-36-Kari Holma
L-13-S
N-12-Juha-Pekka Hietala
R-34-Mika Vaaranmaa
S-23-Topias Söder-Kultalahti
T-44-Jarmo Korpi
X-14-Toni Läspä

3. Hilamet Team - Evijärven UA

A-21-Outi Länsipää
E-20-S
H-52-Eila Paananen
K-23-Janne Ranta
L-80-Reijo Muukkonen
N-17-Jani Ventelä
R-16-Maro Räty
S-24-Jani-Markus Mattila
T-32-Salla Koivumaa
X-15-Matti Hakkarainen

4. Arska-Team - Someron UA

A-17-Jaakko Santahuhta
E-73-Sami Grönfors
H-28-Janne Hautamäki
K-57-Juha Rajala
L-78-Raine Hautakangas
N-27-Jarno Rantanen
R-60-Rami Uusi-Äijö
S-21-S
T-22-Markus Hyttinen
X-32-Timo Heinonen

5. Konnekuljetus Team - Konneveden MK/UA

A-15-S
E-32-Sami Salmenoksa
H-41Arto Takalo
K-26-Taisto Saarinen
L-43-Hannele Kuoppala
N-16-Sauli Salokaski
R-26-Jari Perälä
S-58-S
T-37-Antti Hrju
X-40-Jere Honkala

8. Pome Team - Noormarkun UA/MK

A-16-Laura Pihlajakoski
E-16-Henri Djakonowsky
H-8-Krister Sundqvist
K-23-Juho Hämäläinen
L-11-Mikko Rajala
N-14-Jukka Ormiskangas
R-50-Toni Ohtonen
S-14-S
T-47-Aleksi Klemola
X-21-Timo Isokangas

14. Bitex Team - Hyvinkään UA

A-29-Jukka Rahikainen
E-3-S
H-25-S
K-14-S
L-8-S
N-24-S
R-18-S
S-22-Esa Nieminen
T-34-Eino Torkko
X-37-Henri Mannismäki

18. M-Market Karijoki Team - Kauhajoen UA

A-21-Anilla Perälä
E-32-S
H-4-S
K-15-Petri Korpela
L-5-S
N-13-Sami Prinkkala
R-16-Sami Lilja
S-7-S
T-97-Helena Seppälä
X-14-Jukka Laine

20. Pohjanmaan Vesirakennus Team - Lappajärven UA

A-16-S
E-23-Markus Silvast
H-17-Tea Törmä
K-25-Antti Hautaketo
L-20-S
N-7-S
R-17-S
S-24-Maj-Lis Ahola
T-13-S
X-13-Jouko Kukkonen

23. Team Stonicwood - NSB-86

A-89-Mika Kuosmanen
E-37-S
H-17-Jussi Saarni
K-23-Jari Niskanen
L-12-Anssi Luoma-Aho
N-25-Esa Leskinen
R-12-S
S-12-Mika Kulmala
T-6-Jake Hurskainen
X19-Markku Kankare

34. Vetua Team - Vetelin UA

A-9-S
E-13-S
H-44-Jouni Helin
K-7-S
L-29-Feetu Piirto
N-9-Ari Mattila
R-6-Sami Helenius
S-15-Oskari Röman
T-7-Pasi Heiskala
X-10-S

35. Huutoniemi Racing - Ähtärin UA

A-28-Jani Tervo
E-123-Sanni Lahti
H-17-Erja Kuituniemi
K-12-Jyri Raninen
L-12-Jyri Ahonen
N-26-Tauno Rantala
R-15-Esa Huutoniemi
S-97-Jarno Lahnalahti




2010-09-06 13:32:52 kirjoitti Anita Rantala
Keskustelut
Korttimerkintä
AKK:n Liittokokous 2017
JM SM Liiga 2018
Liigan Kuvia
Tuuppari-sarja alkaa vuonna 2018
AKK:n puheenjohtajavaali saa "huvttaviakin" piirte
Kausikooste 2017
*Pulinaboxiin*
Vanha boxi
Kilpailukutsut
Jokkistori
M:Auton-tavarankuljetus perävaunu JM-5000 UUSI
O:golf takatolpat
M:Kuplan vetoakselit
O:saab 99 / pakosarja
O:hiacen tasauspyörästö
Yhteistyökumppanien ilmoitukset
Fiat Lada - racing tuning JM FIA - keskiö levikepala pultti+
Volvo vinokone takomäntiä 96.5mm
Jokkis tekstiilit
Kardaanikunkku 22.-23.7.2017 Kaanaa DVD/Blu-ray
Race: Mishimoto
Uniroyal, Sava renkaat, uudet
Verkkokauppa tarrat24.fi
Tehdään turvakaaria
Niitä mitä muualta ei saa - Hanpro -
UNIROYAL RAINEXPERT
Muuta asiaa
Mestarit
Kuuluttajalomake
Palaute
EVK-sarja -17
EVK-sarja -16
EVK-sarja -15
EVK-sarja -14
EVK-sarja -13
EVK-sarja -12
EVK-sarja -11
EVK-sarja -10
EVK-sarja -09
EVK-sarja -08
Kardaanisarja -07
Kardaanisarja -06
Kardaanisarja -05
Kardaanisarja -04
Kardaanisarja -03
EVK-Liiga 2015
EVK-Liiga 2014
EVK-Liiga 2013
EVK-Liiga 2012
EVK-Liiga 2011
EVK-Liiga 2010
EVK-Liiga 2009
EVK-Liiga 2008
EVK-Liiga 2007
JM-SM Liiga 2015
JM-SM Liiga 2014
JM-SM Liiga 2012
JM-SM Liiga 2011
JM-SM Liiga 2010
JM-SM Liiga 2009
JM-SM Liiga 2008
JM-SM Liiga 2007
JM-SM Liiga 2006
JM-SM Liiga 2005
JM-SM Liiga 2004
Ruusut&Risut
Kalenteri 2016
Kalenteri 2015
Kalenteri 2014
Kalenteri 2013
Kalenteri 2012
Kalenteri 2011
Kalenteri 2010
Kalenteri 2009
Kalenteri 2008
Kalenteri 2007
Kalenteri 2006
Kalenteri 2005
Kalenteri 2004
Kalenteri 2003
Pistepörssi 05-06
Pistepörssi 2007
Pistepörssi 2008
Pistepörssi 2009
Pistepörssi 2010
Pistepörssi 2011
Raportit
Kuuluttajalomake

Uusi käyttäjä
Raportit