pääsivu info pulinaboxi kalenteri ranking yhteystiedot linkit muuta online

Uusi käyttäjä
17.11.2019 16:27.10
Kolumnit
Tulevia tapahtumia
Tuloksia
Osallistujaluettelot
Kilpailumainokset
Muut mainokset
Ruusut&Risut
Kinkku JM (26.10.)
Kapina JM (12.10.)
Tullinportin ajo (13.10.)
Luumäki JM (05.10.)
28. Päijät-Hämeen Ajo (28.09.)
Ruusut&Risut-sivulle
Ostotarjouksia Yht. 4703 kpl - 182 autosta
LAUANTAI 3.9.2011

Tarjouksia 1803 kpl - 65 autosta

13.Team Kuljetus K.INGMAN / Päijät-Hämeen UA

A-10-Pietu Piirto
K-1-S
L-6-Mika Raninen
N-90-Esa Torkko
T-5-S

14.Team A.K.T.I. / Lempäälän UA

E-2-S
L-1-S
R-2-S
S-5-S
T-2-S

15. Pajamäki Racing / Hausjärven UA

H-3-Markku Aatrakoski
K-62-Mika Liimatainen
L-17-Tiina Kulmala
N-31-Mikko Huhtala
R-3-S
S-41-Sami Jokinen
T-?-Hannu Reinikainen
X-7-Matti Hakkarainen

19. TEAM OMALOMPAKKO / Päijät-Hämeen UA

E-1-S
S-2-S

20. Pukki Team / Pukkilan MU

A-8-S
E-132-Mika Pulkkinen
K-27-Kyösti Kulmala
L-8-Marko Koski
N-6-Juha Kunnas
R-109-Raimo Wickholm
S-63-Martti Huhtala
T-87-Pekka Leppihalme
X-3-S

21. SVR-Team / Hausjärven UA

A-2-S
N-6-S
R-1-Saku Vasenius

22. Neste Puistohulmi Team / Laihian UA

A-2-S
E-3-S
K-3-Eero Volanen
N-4-Tuomas Syyrakki

24. TEAM LUFEX / Lapuan UA

A-2-S
E-3-S
H-3-S
K-108-S
L-2-S
N-43-Janne Keskinen

25. KOSKEN VARAOSAPOJAT / Konginkankaan UA

A-2-S
E-15-Hannu Tuomisto
H-7-S
K-12-S
L-5-S
N-80-Markku Aatrakoski
R-14-Petri Niutanen

26. Team Luupäät / Luumäen UA

A-10-S
E-40-Mikko Rajala
H-328-S
K-12-Henry Djakonowsky
L-27-Jussi-Pekka Piispanen
R-60-Tero Kankaanpää
S-18-Veli-Matti Luomanen
T-1-Janne Alasaari
X-29-S

27. Team Somero / Someron UA

A-?-Niko Lehtinen
H-183-Ari-Pekka Kumpula
K-11-Jussi Soikkeli
S-9-Tommi Lehtinen
T-5-S
X-5-S


SUNNUNTAI 4.9.2011

Tarjouksia 2900 kpl - 117 autosta

2. AT-Kone Team Lempäälän UA

A-37-Tommi Joki
E-18-Jani Koskinen
H-28-Markus Kaipila
K-36-Mika Palojärvi
L-43-Ari Ala-Herttuala
N-25-Sami Rytkönen
R-79-Jani Vilen
S-33-Vesa Ryynälä
T-9-Anssi Korpela
X-9-Toivo Heikkinen

3. Vääksyn Betoni Team / Vääksyn UA

A-13-Erja Pollari
E-20-S
H-10-Ville Lötjönen
K-54-S
L-54-Tuomas Sööder-Kultalahti
N-16-S
R-15-S
S-53-Leena Pihlajamaa
T-26-Antti Vesamäki
X-47-Markus Lehtinen

4. Hilamet Team / Evijärven UA

A-33-Hannu Lindström
E-58-Ari Valonen
H-30-Pertti Suomi
K-22-Ville Lötjönen
L-26-Jani Välimäki
N-54-Jussi Moisio
R-40-Tommi Lehtinen
S-48-Arttu Pasuri
T-27-Jussi Tuomela
X-14-Antti Hirvonen

7. M-Market Karijoki Team / Kauhajoen UA

A-9-Marjanne Grönroos
E-18-Joel Mäkelä
H-22-Jani Löngren(?)
K-11-Eugen Mikander
L-22-S
N-17-S
R-47-Aki Saarni
S-93-Juha-Matti Latvala
T-21-Mika Risula
X-13-Aleksi Kopalainen

8. Team Stonicwood / Nedervetil Sportbilister-86

A-7-Pirkko Saarela
E-9-Kari Heinonen
H-20-Miika Tamminen
K-15-Veli-Matti Ollonqvist
L-14-Kari Saastamoinen
N-13-Markku Laine
R-27-Merja Erkintalo
S-6-S
T-4-Mika Kulmala
X-3-S

9. Söke Racing Team / Hyvinkään UA

A-5-Tomi Tikka
E-6-Aki Uusi-Äijö
H-18-Irma Hirvelä
K-19-S
L-8-Jukka Rahikainen
N-53-Juho Hämäläinen
R-13-Sami Prinkkala
S-26-S
T-10-Sinikka Nieminen
X-28-Kirsi Suoranta

11. Pome Team / Noormarkun UA/MK

A-15-Leea Kattilakoski
E-19-Janne Mäkelä
H-11-Petri Fagerdall(?)
K-12-Kari Saastamoinen
L-11-S
N-6-Matti Rahkonen
R-16-Hannu Matilainen
S-5-S
T-6-Vesa Pihlajamaa
X-14-Tero Tossavainen

12. Veljekset Järvelä Team / Vetelin UA

A-19-Kyösti Kulmala
E-19-Tino Ruuk
H-5-Janne Alasaari
K-4-Marko Välimäki
L-10-S
N-11-S
R-2-Raisa-Tuulia Veikkola
S-8-S
T-13-S
X-20-Jaakko Tenhonen

16. RAT / Säkylän UA

E-11-S
H-5-Anders Sundqvist
K-10-Hannu Tuomola
L-5-Petri Hofgren(?)
R-9-Joni Tuominen
S-4-S
T-12-S
X-6-Heli Lindoos

17. Maanrakennus Team / Kotkan UA

A-22-Jani Järvensivu
E-113-Toni Salonen
H-202-Janne Jokela
K-23- Hannu Reinikainen
L-47-Markus Suominen
N-98-Tero Pitkävirta
R-17-Rauno Luuri
S-46-Markku Aatrakoski
T-210-Pasi Koskinen
X-18-Ari Leivonen

18. Säiliöhuolto Team / Pieksämäen UA

A-16-Sauli Kulmala
E-27-Teea Törmä
H-4-Mika Nieminen
K-40-Jarkko Saarinen
L-6-Ari Rantanen
N-36-Teemu Lähde
R-24-Timo Tukia
S-15-Suvi Mäkelä
T-18-S
X-16-Stefan Enkola(?)

23. Pihkaniska Team /Kiikoisten As

A-13-Pekka Jokinen
E-7-S
H-11-Timo Pihkakoski
K-5-S
N-6-S
R-3-S
S-4-S
T-9-Jimi Åkerström
X-2-S




2011-09-05 18:05:37 kirjoitti Anita Rantala
Keskustelut
Hanaa-lehti 14/2019 näköislehti
JM-Kaatoja/Törmäilyjä,ym
Kausikooste 2019
JM tutkinto Kouvolassa
Kinkku JM kuvia
Reiskan Rähinät Kuvia!
Bussikyyti Kouvolasta Jokkis-risteilylle
*Pulinaboxiin*
Vanha boxi
Kilpailukutsut
Jokkistori
M:Ford sierra
M:Peugeot Boxer 2.8 HDI K-A 7hlö vm 04
O:Toyota 5s vauhtipyörä
M:Golf kampi
O:Sierran Kori
Yhteistyökumppanien ilmoitukset
Race.fi: Alusta ja jarrut
JM Rokki Harraste FIA Katu Peltoauto Jääpeli Jokkis Race +++
Kardaanikunkku 22.-23.7.2017 Kaanaa DVD/Blu-ray
Uniroyal, Sava renkaat, uudet
UNIROYAL RAINEXPERT
Muuta asiaa
Mestarit
Kuuluttajalomake
Palaute
Tuuppari-sarja -19
Tuuppari-sarja -18
EVK-sarja -19
EVK-sarja -18
EVK-sarja -17
EVK-sarja -16
EVK-sarja -15
EVK-sarja -14
EVK-sarja -13
EVK-sarja -12
EVK-sarja -11
EVK-sarja -10
EVK-sarja -09
EVK-sarja -08
Kardaanisarja -07
Kardaanisarja -06
Kardaanisarja -05
Kardaanisarja -04
Kardaanisarja -03
EVK-Liiga 2017
EVK-Liiga 2016
EVK-Liiga 2015
EVK-Liiga 2014
EVK-Liiga 2013
EVK-Liiga 2012
EVK-Liiga 2011
EVK-Liiga 2010
EVK-Liiga 2009
EVK-Liiga 2008
EVK-Liiga 2007
JM-SM Liiga 2015
JM-SM Liiga 2014
JM-SM Liiga 2012
JM-SM Liiga 2011
JM-SM Liiga 2010
JM-SM Liiga 2009
JM-SM Liiga 2008
JM-SM Liiga 2007
JM-SM Liiga 2006
JM-SM Liiga 2005
JM-SM Liiga 2004
Ruusut&Risut
Kalenteri 2018
Kalenteri 2017
Kalenteri 2016
Kalenteri 2015
Kalenteri 2014
Kalenteri 2013
Kalenteri 2012
Kalenteri 2011
Kalenteri 2010
Kalenteri 2009
Kalenteri 2008
Kalenteri 2007
Kalenteri 2006
Kalenteri 2005
Kalenteri 2004
Kalenteri 2003
Pistepörssi 05-06
Pistepörssi 2007
Pistepörssi 2008
Pistepörssi 2009
Pistepörssi 2010
Pistepörssi 2011
Raportit

Uusi käyttäjä
Raportit