pääsivu info pulinaboxi kalenteri ranking yhteystiedot linkit muuta online

Uusi käyttäjä
18.09.2019 3:51.48
Kolumnit
Tulevia tapahtumia
Motonet Syysrylläys (21.09.-22.09.)
Rapakunkku XVII (22.09.)
Irva JM (21.09.)
Veljekset Heiskanen JM (21.09.)
JM SM Esikilpailu Pori (21.09.)
Veikon Katsastus JM (22.09.)
Huiluntuhti JM 2019 (22.09.)
Tuloksia
Osallistujaluettelot
Huiluntuhti JM 2019 22.09.
Motonet Syysrylläys 21.09.-22.09.
Veljekset Heiskanen JM 21.09.
JM SM Esikilpailu Pori 21.09.
Kilpailumainokset
Motonet Syysrylläys (21.09.-22.09.)
Veljekset Heiskanen JM (21.09.)
JM SM Esikilpailu Pori (21.09.)
Rapakunkku XVII (22.09.)
Veikon Katsastus JM (22.09.)
Huiluntuhti JM 2019 (22.09.)
Makope JM (28.09.)
Tekno-Trailer JM-Kärppämäki (29.09.)
Luumäki JM (05.10.)
Reiskan Rähinät (19.10.-20.10.)
Muut mainokset
Somura kuppi (10.10.)
Ruusut&Risut
EVK-Liiga (07.09.)
JM SM Liiga (31.08.)
Härmä JM VII (24.08.)
Jokamiehen Kiekaus (25.08.)
Autokorjaamo JAZU JM (17.08.)
Ruusut&Risut-sivulle
Tarjouksia 5066 kpl
LA 31.08. Tarjouksia 2301 kpl 131 autosta

Joukkue 1 Vääksyn Betoni Team
A-97-Henri Impilä
E-11-S
H-25-Iiro Lahtinen
K-44-Sari Hakamäki
L-24-S
N-15-Taavi Varjonen
R-14-Janne Kiviharju
S-26-Teemu Sjö
T-24-Vesa Jokinen
X-44-Anne Isotuovola

Joukkue 6 PRP Racing Team
E-2-Riku Rajainmäki
K-1-Timo Komonen
L-3-S
N-16-Sami Kukkonen
S-3-S
X-9-S

Joukkue 7 Team Dynaset
A-15-S
E-21-Timo Angervisto
H-48-Juha Hatakka
K-49-Jaana Mustakoski
L-6-S
N-34-S
R-8-Ossi Kulju
S-15-S
T-15-Kaisa Luuri
X-17-Kalervo Timperi

Joukkue 10 HAUTALAHTI.FI TEAM
A-1-Janina Salo
H-2-S
L-3-S
X-10-Henrik Viinikka

Joukkue 14 Team Hinausautot.fi
A-7-S
E-12-Teemu Kulmala
H-18-S
L-3-S
N-9-S
S-17-Jussi Huttunen
T-5-S
X-3-S

Joukkue 15 Turun Timanttipalvelu Team
A-3-S
E-3-S
H-17-Kristian Oljakka
K-12-Raul Sandberg
L-18-Matti Lötjönen
N-40-Matti Koivisto
R-10-Rasmus Häggblom
S-49-Jari Kuukka
T-4-Juuso Lehtinen
X-8-Sauli Kulmala

Joukkue 16 Lila Team
E-3-S
L-3-S
S-7-S
T-2-Teemu Kuusela
X-4-S

Joukkue 18 P-A RACING TEAM
A-59-Veeti Tuominen
E-39-Eemi Tanila
H-22-S
K-73-Oskari Römann
L-10-Joni Riitakorpi
N-47-Jari Tamminen
R-43-Rami Luuri
S-28-Markus Heinonen
T-148-Jani Toppari
X-18-Tomi Tikkinen

Joukkue 19-Saaren kööri
K-13-Mikko Laine

Joukkue 21 Best Glass Team Hemppa
A-12-Tiina Mäkilä
E-34-Jyrki Siltanen
H-12-Roope Rinta
K-34-S
L-16-Ari Siltanen
N-13-Aki Ala-Varvi
R-21-Simo Leskinen
S-8-Hannu Helenius
T-6-S
X-3-S

Joukkue 22 JuJa team
N-2-S

Joukkue 25 SAUTEK TEAM
E-7-S
S-5-Emilia Uutela

Joukkue 26 L.L. Truck`s Team
A-4-S
E-9-Teppo Nummela
H-3-S
K-3-Samu Myllyniemi
L-1-Tero Airaksinen

Joukkue 27 Team Jalastuuli
A-3-S
E-1-S
H-9-S
K-7-S
L-53-Aada Saarenkangas
N-2-Tarja Tasala
R-7-Juhani Alasaari
T-2-S

Joukkue 29 SENIORI TIIMI
A-1-S
K-3-S
R-6-Jari-Pekka Saloniitty
T-4-Antti Marjamaa

Joukkue 35 betoniluoma.com
A-3-S
E-1-S
H-4-Niklas Raak
K-3-S
L-14-Paavo Lammi
N-8-S
R-4-S
S-2-S
T-4-Tuomas Moilanen

Joukkue 36 Mutteri Team
A-3-S
L-3-S
R-5-S
S-1-S
T-2-S
X-1-S

Joukkue 37 JMK Race Team
A-4-Sanni Kolatto
E-7-Juuso Lehto
K-3-S
S-3-S
T-1-S

Joukkue 38 Järviseudun Katsastus Team
S-1-S
E-1-S
H-3-S
K-3-S
L-8-Heikki Koskema
S-1-S
T-1-S
X-1-Olavi Ritala

Joukkue 39 Peat Racing Team
A-266-Rauno Väyrynen
E-57-Teemu Mäkinen
H-5-S
K-6-Oskari Juhola
L-175-Veijo Saarinen
N-12-Lauri Santapakka
S-8-Topi Laitinen
T-25-Kari Piira
X-2-Katariina Alasaari

Su 1.9. Tarjouksia 2765 kpl 119 autosta

Joukkue 8 Lattiapinnoite.fi
A-19-Tiina Kähkönen
E-24-Tomi Ruuska
H-10-Joni Kilpinen
K-33-S
L-5-Ulla Perälä
N-21-Jukka Viljanen
R-23-Jarkko Moisio
S-28-Lasse Ketola
T-11-S
X-19-Mika Tuominen

Joukkue 9 Edux Team
A-50-S
E-13-Ville Talvitie
H-74-Timo Lintunen
K-7-S
L-25-Jari Käkönen
N-14-S
R-16-Toni Yli-Ketola
S-29-Juha Tuomi
T-8-Mika Ala-Kortela
X-27-Anssi Ahopelto

Joukkue 17 HILAMET TEAM
A-26-S
E-20-Feetu Piirto
H-38-Anni Kungas
K-48-Katja Häkkinen
L-42-Jaana Pessi
N-19-Veli-Matti Päivärinta
R-17-Henna Järvenpää
S-20-Kari Sokka
T-43-Petri Juutilainen
X-5-Jukka Maja

Joukkue20 SMA TEAM
A-25-S
E-40-Sanna-Mari Mastokangas
H-33-Petri Kuisma
K-149-Eki Kuuppelomäki
L-22-Tapani Laurila
N-20-Iivari Niemi
R-23-S
S-47-Johanna Palo
T-39-Martti Huhtala
X-83-Mira Urrila

Joukkue 23 Maanrakennus Autio & Kujala Team
A-10-Joonas Rantanen
E-21-Kai Nordgren
H-15-Mika Kaitonen
K-25-Kaisa Luuri
L-9-Kati Virtanen
N-18-Niina Peltonen
R-24-Jaakko Sipiläinen
S-21-S
T-28-Pirita Bergman
X-29-Seppo Kelloperä

Joukkue 24-PRV team 600
A-12-S
E-10-Tuomas Kamila
H-7-S
K-8-S
L-2-S
N-1-S
R-4-Janika Nisula
S-17-Jari Vanhapiha
T-6-S
X-5-Jimi Ohtamaa

Joukkue 28 MA-Tech Team
A-2-S
E-7-Jorma Keski-Äijö
H-6-Ville Talvitie
K-10-Oliver Kuisma
L-6-Ari-Pekka Niemi
N-4-Olli Miettinen
R-18-Pekka Väätäinen
S-8-S
T-10-Jesse Ylitalo
X-12-Birgitta Kuosmanen

Joukkue 30 Renttu Racing Team
A-13-Markku Nokkala
E-11-Samuli Hautala
H-30-Jukka Lautamäki
K-30-Pasi Ojajärvi
L-17-Simo Kärkinen
N-16-Tero Sulkakoski
R-51-Mikko Ruohonen
S-9-Sinikka Aatrakoski
T-164-Richard Rinta-Uppa
X-10-Esko Manninen

Joukkue 31 JARKAN MAANSIIRTO TEAM
A-10-Juha Sillanpää
E-9-Kimmo Miettinen
H-17-Juha Korpela
K-5-S
L-8-Kimmo Holopainen
N-10-S
R-30-Kari Urrila
S-16-Emilia Uutela
T-13-Tomi Hongisto
X-7-Rami Anttila

Joukkue 32 Karvian Hirsirakentajat Team
A-13-S
E-27-Elisa Orajärvi
H-28-Taneli Moilanen
K-12-Tapani Kortehisto
L-12-Timo Ekberg
N-8-S
R-22-S
S-15-S
T-20-Heidi Ruhanen
X-95-Jari Hämäläinen

Joukkue 33 Arska-team
A-13-Leevi Pasma
E-14-S
H-6-Sami Vitikka
K-17-Jami Mylläri
L-72-Sari Koskinen
N-15-Tero Korhonen
R-5-S
S-32-Raija Rajamäki
T-15-Raimo Leppänen
X-71-Vesa Pakkala

Joukkue 34 Team NNSB
A-9-S
E-36 Tuomas Kamila
H-43-Jarkko Mälkiä
K-18-Matias Känsäkoski
L-15-Janne Markkula
R-6-Eemeli Väätäinen
S-34-Tuomas Siren
T-20-Tarja Rajahalme
X-11-Minna Vilhunen

Jestas kun meinas kädet/sormet puutua Tommilaskalla


2019-09-02 17:54:20 kirjoitti
Keskustelut
Kuljetus ja Romuliike Voutilainen OY JM
Motonet Syysrylläys Tykkimäen moottoriradalla
Veikon Katsastus JM 22.9.2019
Reiskan Rähinät 19.-20.10.2019
Huiluntuhti JM eli Koivuniemen Syys-JM
Lapuan Autohuolto JM Kuvia
Rapakunkku XVII Jepualla 22.9
*Pulinaboxiin*
Vanha boxi
Kilpailukutsut
Motonet Syysrylläys 21.09.-22.09.
Veikon Katsastus JM 22.09.
Tekno-Trailer JM-Kärppämäki 29.09.
Jokkistori
O:O:kuplan keppi
O:Volvon tappikoneen virinokka + 92mm lohko
O:Nuorelle ajopaikkaa Syysrylläykseen?
O:Ostetaan jokkis Fiat
O:ajopuku
Yhteistyökumppanien ilmoitukset
Race.fi: Alusta ja jarrut
JM Rokki Harraste FIA Katu Peltoauto Jääpeli Jokkis Race +++
Kardaanikunkku 22.-23.7.2017 Kaanaa DVD/Blu-ray
Uniroyal, Sava renkaat, uudet
UNIROYAL RAINEXPERT
Muuta asiaa
Mestarit
Kuuluttajalomake
Palaute
Tuuppari-sarja -19
Tuuppari-sarja -18
EVK-sarja -19
EVK-sarja -18
EVK-sarja -17
EVK-sarja -16
EVK-sarja -15
EVK-sarja -14
EVK-sarja -13
EVK-sarja -12
EVK-sarja -11
EVK-sarja -10
EVK-sarja -09
EVK-sarja -08
Kardaanisarja -07
Kardaanisarja -06
Kardaanisarja -05
Kardaanisarja -04
Kardaanisarja -03
EVK-Liiga 2017
EVK-Liiga 2016
EVK-Liiga 2015
EVK-Liiga 2014
EVK-Liiga 2013
EVK-Liiga 2012
EVK-Liiga 2011
EVK-Liiga 2010
EVK-Liiga 2009
EVK-Liiga 2008
EVK-Liiga 2007
JM-SM Liiga 2015
JM-SM Liiga 2014
JM-SM Liiga 2012
JM-SM Liiga 2011
JM-SM Liiga 2010
JM-SM Liiga 2009
JM-SM Liiga 2008
JM-SM Liiga 2007
JM-SM Liiga 2006
JM-SM Liiga 2005
JM-SM Liiga 2004
Ruusut&Risut
Kalenteri 2018
Kalenteri 2017
Kalenteri 2016
Kalenteri 2015
Kalenteri 2014
Kalenteri 2013
Kalenteri 2012
Kalenteri 2011
Kalenteri 2010
Kalenteri 2009
Kalenteri 2008
Kalenteri 2007
Kalenteri 2006
Kalenteri 2005
Kalenteri 2004
Kalenteri 2003
Pistepörssi 05-06
Pistepörssi 2007
Pistepörssi 2008
Pistepörssi 2009
Pistepörssi 2010
Pistepörssi 2011
Raportit

Uusi käyttäjä
Raportit