Jokkis.netin Online-palvelut evo III
Poikkinaintiajot, 16.-18.07.2010
Naiset
Nro
Kuljettaja
Seura
Lähdöt
1
Päivi Nätynki
PeMK
Alkuerä(1
) -> 1
Semifinaali(18
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 4
4
Marjo Lohilahti
PuMK/UA
Alkuerä(7
) -> 1
Semifinaali(20
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 7 K
23
Päivi Korpela
KarUA/MK
Alkuerä(1
) -> 7 K
Keräilyerä(12
) -> 0 EV
46
Johanna Leppämäki
Mäntän UA
Alkuerä(1
) -> 2
Semifinaali(19
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 2
55
Inga Rautiainen
RoiUA
Alkuerä(1
) -> 5
Keräilyerä(10
) -> 4
Välierä(14
) -> 4
Semifinaali(21
) -> 3
Sijoituserä 1(23
) -> 5
56
Jaana Koskema
Päij-HUA
Alkuerä(1
) -> 3
Välierä(14
) -> 1
Semifinaali(18
) -> 2
Sijoituserä 2(24
) -> 6 K
72
Tina Lindskog
NSB-86
Alkuerä(1
) -> 6 K
Keräilyerä(11
) -> 4
Välierä(15
) -> 4
Semifinaali(19
) -> 6
74
Hanna Lötjönen
PuMK/UA
Alkuerä(1
) -> 4
Keräilyerä(9
) -> 5
83
Sari Pekkarinen
KUA
Alkuerä(2
) -> 3
Välierä(15
) -> 2
Semifinaali(22
) -> 3
Sijoituserä 1(23
) -> 3
88
Elisa Ylimaa
EUA
Alkuerä(2
) -> 6 K
Keräilyerä(10
) -> 5
89
Tuula Kauttio
KuuUA
Alkuerä(2
) -> 7 K
Keräilyerä(11
) -> 0 EV
90
Taija-Leena Savela
Paratiisin/MU
Alkuerä(2
) -> 2
Semifinaali(21
) -> 5
98
Miia Himanka
KRRMK/UA
Alkuerä(2
) -> 5 K
Keräilyerä(9
) -> 2
Välierä(15
) -> 5
99
Anu Kallio
Pyh/UA
Alkuerä(2
) -> 4
Keräilyerä(13
) -> 3
Välierä(16
) -> 2
Semifinaali(21
) -> 6
100
Annika Keski-Korsu
RaaUA
Alkuerä(2
) -> 1
Semifinaali(20
) -> 3
Sijoituserä 1(23
) -> 1
Sijoituserä 2(24
) -> 4
101
Maija Aska
PeMK
Alkuerä(3
) -> 5
Keräilyerä(13
) -> 5
103
Anilla Perälä
KauhUA
Alkuerä(3
) -> 2
Semifinaali(19
) -> 2
Sijoituserä 2(24
) -> 3
106
Tarja Nätkin
P-HUA
Alkuerä(3
) -> 1
Semifinaali(22
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 5
107
Kirsi Yrjölä
LahUA
Alkuerä(3
) -> 3
Välierä(16
) -> 3
Semifinaali(22
) -> 6
109
Minna Paavola
KRRMK/UA
Alkuerä(3
) -> 6
Keräilyerä(9
) -> 1
Välierä(14
) -> 2
Semifinaali(19
) -> 3
Sijoituserä 1(23
) -> 4
110
Satu Huhta
OUA
Alkuerä(3
) -> 7
Keräilyerä(10
) -> 3
Välierä(17
) -> 3
Semifinaali(21
) -> 4
111
Anu Saarinen
ME-LAMOKE
Alkuerä(3
) -> 4
Keräilyerä(12
) -> 2
Välierä(14
) -> 6
115
Susanna Väyrynen
NokUA
Alkuerä(4
) -> 4
Keräilyerä(11
) -> 3
Välierä(14
) -> 7
116
Mari Korkiakoski
HoMK/UA
Alkuerä(4
) -> 1
Semifinaali(20
) -> 4 MV
120
Sari Nurmela
KoMoKe
Alkuerä(4
) -> 6
Keräilyerä(13
) -> 4
Välierä(17
) -> 4
Semifinaali(22
) -> 5
122
Elina Mertala
OUA
Alkuerä(4
) -> 5
Keräilyerä(12
) -> 3
Välierä(15
) -> 6
123
Minna Kerttula
RaaUA
Alkuerä(4
) -> 2
Semifinaali(21
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 3
130
Virpi Lehvonen
SIIMU 2000
Alkuerä(4
) -> 7
Keräilyerä(9
) -> 4
Välierä(17
) -> 2
Semifinaali(20
) -> 6 K
131
Virpi Trast
PeMK
Alkuerä(4
) -> 3
Välierä(17
) -> 5 K
135
Nina Paananen
PuMK/UA
Alkuerä(5
) -> 1
Semifinaali(22
) -> 2
Sijoituserä 2(24
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 1
138
Riina Kykkänen
AnkUA
Alkuerä(5
) -> 3
Välierä(14
) -> 5
140
Miia Rautio
LakUA
Alkuerä(5
) -> 4
Keräilyerä(10
) -> 1
Välierä(15
) -> 3
Semifinaali(18
) -> 3
Sijoituserä 1(23
) -> 2
Sijoituserä 2(24
) -> 2
A-Finaali(25
) -> 6 K
151
Sanna Pietilä
PuMK/UA
Alkuerä(5
) -> 6
Keräilyerä(10
) -> 6
156
Tiina Kemppainen
RoiUA
Alkuerä(5
) -> 5
Keräilyerä(9
) -> 3
Välierä(16
) -> 6 K
157
Saija Määttä
OMU
Alkuerä(5
) -> 2
Semifinaali(18
) -> 7
159
Anne Heinonen
LakUA
Alkuerä(5
) -> 7 K
Keräilyerä(11
) -> 1
Välierä(16
) -> 1
Semifinaali(20
) -> 2
Sijoituserä 2(24
) -> 7 EV
161
Ira-Maria Vainikainen
ME-LAMOKE
Alkuerä(6
) -> 5
Keräilyerä(13
) -> 1
Välierä(14
) -> 3
Semifinaali(20
) -> 5
165
Sari Letoff
YLM
Alkuerä(6
) -> 4
Keräilyerä(12
) -> 5 K
169
Sirpa Hjort
OFK-125
Alkuerä(6
) -> 1
Semifinaali(18
) -> 4
174
Ulla Perälä
KauhUA
Alkuerä(6
) -> 6
Keräilyerä(9
) -> 6 V
179
Ilona Laine
LemUA
Alkuerä(6
) -> 3
Välierä(15
) -> 1
Semifinaali(19
) -> 7 K
180
Tanja Siurua
RaaUA
Alkuerä(6
) -> 2
Semifinaali(19
) -> 4
211
Katja Hemmoranta
OUA
Alkuerä(7
) -> 3
Välierä(16
) -> 5 K
212
Sari Mäntyranta
RoiUA
Alkuerä(7
) -> 6 K
Keräilyerä(13
) -> 2
Välierä(15
) -> 7
218
Tarja Autio
KMK
Alkuerä(7
) -> 4
Keräilyerä(11
) -> 2
Välierä(17
) -> 1
Semifinaali(19
) -> 5
221
Johanna Rautalin
VaToSUA
Alkuerä(7
) -> 5
Keräilyerä(12
) -> 1
Välierä(17
) -> 6 K
223
Janika Mattila
Jurvan UA
Alkuerä(7
) -> 2
Semifinaali(21
) -> 2
Sijoituserä 2(24
) -> 5
227
Katri Rajala
NoorUA/MK
Alkuerä(8
) -> 4
Keräilyerä(10
) -> 2
Välierä(16
) -> 4
Semifinaali(18
) -> 6
228
Netta Kunttu
TamUA
Alkuerä(8
) -> 1
Semifinaali(22
) -> 4
232
Sanna Nevanperä
RoiUA
Alkuerä(8
) -> 5
Keräilyerä(11
) -> 5 K
233
Sanni Saarela
SAU
Alkuerä(8
) -> 2
Semifinaali(18
) -> 5
302
Annika Enbuska
PeMK
Alkuerä(8
) -> 6
Keräilyerä(12
) -> 4
Välierä(16
) -> 7 N
501
Anne Sundqvist
Ratec Team
Alkuerä(8
) -> 3
Välierä(17
) -> 7 K