Jokkis.netin Online-palvelut evo III
Urakointi Timo Koivunen JM, 22.5.2022
Yleinen
Nro
Kuljettaja
Seura
Lähdöt
1
Joni Wiman
THU-TEAM
Alkuerä(1
) -> 1
Välierä(16
) -> 3
Semifinaali(26
) -> 3
C-Finaali(30
) -> 6 EV
2
Jere Kiveinen
MynUA
Alkuerä(1
) -> 6 K
Keräilyerä(13
) -> 1
Välierä(19
) -> 2
Semifinaali(26
) -> 2
B-Finaali(31
) -> 1
A-Finaali(32
) -> 2
3
Lauri Laine
SomUA
Alkuerä(1
) -> 3
Välierä(18
) -> 2
Semifinaali(27
) -> 2
B-Finaali(31
) -> 3
4
Jyri Nurmi
THU-TEAM
Alkuerä(1
) -> 4
Keräilyerä(11
) -> 2
Välierä(17
) -> 4
5
Niko-Petri Valtonen
KySUA
Alkuerä(1
) -> 5
Keräilyerä(12
) -> 4
6
Tico Koski
NokUA
Alkuerä(1
) -> 2
Välierä(17
) -> 2
Semifinaali(24
) -> 4 MV
Sijoituserä 2(29
) -> 4
7
Tomi Nieminen
L-H UA
Alkuerä(2
) -> 2
Välierä(20
) -> 5 K
8
Miska Lännistö
MynUA
Alkuerä(2
) -> 1
Välierä(19
) -> 5
9
Vesa Pakkala
LopUA
Alkuerä(2
) -> 4
Keräilyerä(12
) -> 5 K
10
Toni Nurmi
SomUA
Alkuerä(2
) -> 6 K
Keräilyerä(11
) -> 3
Välierä(18
) -> 6
11
Joel Isaksson
MynUA
Alkuerä(2
) -> 3
Välierä(21
) -> 4 K
12
Sara Tela
THU-TEAM
Alkuerä(2
) -> 5
Keräilyerä(13
) -> 5
13
Janne Markkula
L-H UA
Alkuerä(3
) -> 6 K
Keräilyerä(12
) -> 1
Välierä(18
) -> 1
Semifinaali(26
) -> 1
A-Finaali(32
) -> 6
14
Joni Mäkinen
LopUA
Alkuerä(3
) -> 1
Välierä(22
) -> 4
15
Jarno Heikkilä
L-H UA
Alkuerä(3
) -> 2
Välierä(23
) -> 2
Semifinaali(26
) -> 4
Sijoituserä 2(29
) -> 1
C-Finaali(30
) -> 2
B-Finaali(31
) -> 5 EV
16
Elina Palm
NoorUA/MK
Alkuerä(3
) -> 4
Keräilyerä(13
) -> 6
17
Jere Piekkala
SomUA
Alkuerä(3
) -> 3
Välierä(16
) -> 6 N
18
Topi Kivilehto
HyUA
Alkuerä(3
) -> 5 K
Keräilyerä(11
) -> 0 EV
20
Heidi Koivunen
SomUA
Alkuerä(4
) -> 6
Keräilyerä(13
) -> 4
21
Mikko Kiviranta
LemUA
Alkuerä(4
) -> 3
Välierä(19
) -> 4 MV
23
Miikka Tamminen
SomUA
Alkuerä(4
) -> 1
Välierä(17
) -> 1
Semifinaali(27
) -> 1
A-Finaali(32
) -> 3
24
Mikko Kosonen
RaisUA
Alkuerä(4
) -> 4
Keräilyerä(11
) -> 1
Välierä(16
) -> 1
Semifinaali(24
) -> 1
A-Finaali(32
) -> 1
25
Marko Stranden
HyUA
Alkuerä(4
) -> 2
Välierä(18
) -> 4
26
Juhani Kuvaja
KaUA
Alkuerä(4
) -> 5
Keräilyerä(12
) -> 2
Välierä(16
) -> 2
Semifinaali(25
) -> 5 K
Sijoituserä 1(28
) -> 3 EV
27
Jarmo Kontio
SomUA
Alkuerä(5
) -> 6
Keräilyerä(11
) -> 4
28
Tero Hakanen
L-H UA
Alkuerä(5
) -> 1
Välierä(20
) -> 1
Semifinaali(24
) -> 5
Sijoituserä 1(28
) -> 1
Sijoituserä 2(29
) -> 2 MV
C-Finaali(30
) -> 4
29
Ari Koskinen
UUA
Alkuerä(5
) -> 5
Keräilyerä(13
) -> 3
Välierä(22
) -> 5
30
Sami-Pekka Lehtinen
SomUA
Alkuerä(5
) -> 4
Keräilyerä(12
) -> 3
Välierä(17
) -> 5
31
Arto Harju
Päij-HUA
Alkuerä(5
) -> 2
Välierä(21
) -> 1
Semifinaali(27
) -> 3
C-Finaali(30
) -> 1
B-Finaali(31
) -> 2
A-Finaali(32
) -> 4 MV
32
Jasper Kallionpää
MynUA
Alkuerä(5
) -> 3
Välierä(22
) -> 2
Semifinaali(27
) -> 6
33
Jesse Janger
THU-TEAM
Alkuerä(6
) -> 2
Välierä(16
) -> 5 K
34
Jouni Halonen
MynUA
Alkuerä(6
) -> 5
Keräilyerä(11
) -> 5 K
35
Toni Ketomäki
KokeUA
Alkuerä(6
) -> 1
Välierä(23
) -> 1
Semifinaali(25
) -> 1
A-Finaali(32
) -> 5
36
Sami Loppi
UUA
Alkuerä(6
) -> 4
Keräilyerä(13
) -> 2
Välierä(20
) -> 3
Semifinaali(26
) -> 6 EV
37
Harri Laapotti
LopUA
Alkuerä(6
) -> 3
Välierä(17
) -> 3
Semifinaali(25
) -> 4
Sijoituserä 2(29
) -> 6 EV
38
Jaakko Sauren
VaToSUA
Alkuerä(6
) -> 6 K
Keräilyerä(12
) -> 0 EV
39
Jeri Kaitonen
LappajUA
Alkuerä(7
) -> 5
Keräilyerä(15
) -> 4
40
Paavo Töykkälä
L-H UA
Alkuerä(7
) -> 1 MV
Välierä(18
) -> 5
41
Jukka Nurmi
SomUA
Alkuerä(7
) -> 4
Keräilyerä(14
) -> 1
Välierä(20
) -> 6 K
42
Sami Henell
VaToSUA
Alkuerä(7
) -> 3
Välierä(20
) -> 4
43
Ville Perätalo
NokUA
Alkuerä(7
) -> 2
Välierä(19
) -> 6 K
44
Jani Lipponen
LvUA
Alkuerä(8
) -> 3
Välierä(23
) -> 3
Semifinaali(27
) -> 5
Sijoituserä 1(28
) -> 2
Sijoituserä 2(29
) -> 3
45
Saku Vasenius
THU-TEAM
Alkuerä(8
) -> 1
Välierä(21
) -> 2
Semifinaali(24
) -> 2
B-Finaali(31
) -> 6 EV
46
Risto Uunimäki
SomUA
Alkuerä(8
) -> 2
Välierä(22
) -> 1
Semifinaali(26
) -> 5
Sijoituserä 1(28
) -> 4 EV
47
Riku Virtanen
SaloUA
Alkuerä(8
) -> 4 K
Keräilyerä(14
) -> 0 EV
48
Eetu Peltola
THU-TEAM
Alkuerä(8
) -> 5 K
Keräilyerä(15
) -> 0 EV
50
Mika Kukkumäki
VaToSUA
Alkuerä(9
) -> 1
Välierä(16
) -> 4 MV
51
Mikko Anttila
SomUA
Alkuerä(9
) -> 5
Keräilyerä(15
) -> 1 MV
Välierä(21
) -> 3
Semifinaali(25
) -> 0 EV
52
Jarno Mäkelä
PukMu ry
Alkuerä(9
) -> 2
Välierä(17
) -> 6
53
Kari Sukanen
SAU
Alkuerä(9
) -> 3
Välierä(18
) -> 3
Semifinaali(24
) -> 3 MV
C-Finaali(30
) -> 3
54
Harri Virtanen
SomUA
Alkuerä(9
) -> 4
Keräilyerä(14
) -> 3
Välierä(19
) -> 3
Semifinaali(27
) -> 4
Sijoituserä 2(29
) -> 5
55
Miska Höglund
THU-TEAM
Alkuerä(10
) -> 4
Keräilyerä(15
) -> 2
Välierä(22
) -> 3
Semifinaali(24
) -> 6 K
56
Henri Pensikkala
KySUA
Alkuerä(10
) -> 5
Keräilyerä(14
) -> 2
Välierä(23
) -> 4
57
Matti Virtanen
SomUA
Alkuerä(10
) -> 3
Välierä(21
) -> 0 M
58
Janne Kankarjärvi
NaSU
Alkuerä(10
) -> 2
Välierä(20
) -> 2
Semifinaali(25
) -> 3
C-Finaali(30
) -> 5
59
Mikael Österholm
E-TMK/UA
Alkuerä(10
) -> 1
Välierä(19
) -> 1
Semifinaali(25
) -> 2
B-Finaali(31
) -> 4
131
Susanna Kontio
SomUA
Alkuerä(10
) -> 6
Keräilyerä(15
) -> 3
Välierä(23
) -> 5