Jokkis.netin Online-palvelut evo III
26.Poikkinaintiajot, 13.-15.07.2012
Nuoret
Nro
Kuljettaja
Seura
Lähdöt
5
Jessica Mattila
Jurvan UA
Alkuerä(1
) -> 0 EV
7
Roosa-Mari Rajala
NoorUA/MK
Alkuerä(1
) -> 4
Keräilyerä(9
) -> 5 K
17
Roosa Moilanen
PuMK/UA
Alkuerä(1
) -> 6
Keräilyerä(11
) -> 5 K
18
Tuomas Sepänmäki
HoMK/UA
Alkuerä(1
) -> 1
Semifinaali(18
) -> 7
24
Miko Romppainen
KRRMK/UA
Alkuerä(1
) -> 5
Keräilyerä(10
) -> 4
Välierä(14
) -> 5
27
Janne Kunnari
YUA
Alkuerä(2
) -> 7
Keräilyerä(11
) -> 2
Välierä(17
) -> 3
Semifinaali(21
) -> 5
28
Junnu Tervo
RoiUA
Alkuerä(1
) -> 3
Välierä(14
) -> 3
Semifinaali(20
) -> 4
40
Sami Takala
KauhUA
Alkuerä(1
) -> 2
Semifinaali(19
) -> 4
41
Jeri Kaitonen
KySUA
Alkuerä(2
) -> 2
Semifinaali(21
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 2
45
Jere Tikka
KauhUA
Alkuerä(2
) -> 1
Semifinaali(20
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 1
47
Arttu Pasuri
OrSUA
Alkuerä(2
) -> 6
Keräilyerä(10
) -> 1
Välierä(15
) -> 1
Semifinaali(19
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 6
52
Panu Mertala
ScPalas
Alkuerä(2
) -> 4
Keräilyerä(13
) -> 1
Välierä(14
) -> 2
Semifinaali(19
) -> 6 K
60
Tomi Raudaskoski
Paratiisin/MU
Alkuerä(2
) -> 3
Välierä(15
) -> 2
Semifinaali(22
) -> 4
63
Eetu Torkko
PokyUA
Alkuerä(2
) -> 5
Keräilyerä(9
) -> 1
Välierä(14
) -> 6
73
Heikki Juuso
YUA
Alkuerä(3
) -> 1
Semifinaali(22
) -> 2
B-Finaali(24
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 5
74
Topias Viita
LapUA
Alkuerä(3
) -> 6
Keräilyerä(9
) -> 3 N
Välierä(16
) -> 0 EV
76
Meiju Viitanen
RaaUA
Alkuerä(3
) -> 7
Keräilyerä(10
) -> 2
Välierä(16
) -> 3
Semifinaali(22
) -> 5
77
Teemu Seppälä
Paratiisin/MU
Alkuerä(3
) -> 4
Keräilyerä(12
) -> 4
Välierä(16
) -> 1
Semifinaali(20
) -> 5
78
Toni Kemppainen
LakUA
Alkuerä(3
) -> 3
Välierä(16
) -> 6 K
79
Joni Tuominen
ÄkiUA
Alkuerä(3
) -> 2
Semifinaali(19
) -> 7 K
80
Perttu Alikoski
LakUA
Alkuerä(3
) -> 5 MV
Keräilyerä(13
) -> 2
Välierä(15
) -> 0 EV
82
Rami Vanhamaa
RoiUA
Alkuerä(4
) -> 2
Semifinaali(21
) -> 2
B-Finaali(24
) -> 4
83
Annika Enbuska
PeMK
Alkuerä(4
) -> 7 K
Keräilyerä(9
) -> 4 K
Välierä(17
) -> 5 K
92
Miska Ylimäki
LakUA
Alkuerä(4
) -> 4
Keräilyerä(11
) -> 4 K
Välierä(15
) -> 0 EV
93
Atte Salo
JaMoKe/UA
Alkuerä(4
) -> 3
Välierä(17
) -> 0 M
107
Saku Stenberg
RoiUA
Alkuerä(4
) -> 6 K
Keräilyerä(13
) -> 0 EV
123
Tuomas Lehtola
KauhUA
Alkuerä(4
) -> 1
Semifinaali(20
) -> 2
B-Finaali(24
) -> 6 K
127
Mirko Kykkänen
AnkUA
Alkuerä(4
) -> 5 V
Keräilyerä(12
) -> 1
Välierä(17
) -> 1
Semifinaali(19
) -> 3
Sijoituserä(23
) -> 3
129
Arttu Marjakangas
Paratiisin/MU
Alkuerä(5
) -> 3
Välierä(14
) -> 4 MV
Semifinaali(21
) -> 3
Sijoituserä(23
) -> 5
139
Tommi Nurmi
KokeUA
Alkuerä(5
) -> 1
Semifinaali(22
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 3
157
Lasse Kankaanpää
ReiUA
Alkuerä(5
) -> 2
Semifinaali(18
) -> 2
B-Finaali(24
) -> 2
A-Finaali(25
) -> 4
163
Teemu Juvani
YUA
Alkuerä(5
) -> 6 K
Keräilyerä(10
) -> 5 N
173
Suvi Nauska
PR TEAM 2000
Alkuerä(5
) -> 5
Keräilyerä(9
) -> 2 K
Välierä(15
) -> 0 EV
176
Matias Lindell
KokUA
Alkuerä(6
) -> 3
Välierä(15
) -> 3
Semifinaali(18
) -> 4
181
Iiro Lahtinen
ParkUA
Alkuerä(6
) -> 0 EV
183
Juha-Matti Leiviskä
OMU
Alkuerä(6
) -> 2
Semifinaali(19
) -> 2
B-Finaali(24
) -> 3
186
Juho Kaunisto
LahUA
Alkuerä(6
) -> 5
Keräilyerä(13
) -> 3
Välierä(16
) -> 4
Semifinaali(18
) -> 6
188
Juha Koivisto
YUA
Alkuerä(6
) -> 4
Keräilyerä(12
) -> 2
Välierä(14
) -> 1
Semifinaali(18
) -> 5
191
Tuomas Viirelä
OuMK/UA
Alkuerä(6
) -> 1
Semifinaali(18
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 7
199
Hanna-Maaria Rasi
SomUA
Alkuerä(7
) -> 0 EV
209
Petri Koskinen
LaihUA
Alkuerä(7
) -> 1
Semifinaali(20
) -> 3
Sijoituserä(23
) -> 1
B-Finaali(24
) -> 7 M
210
Jukka Loponen
PuMK/UA
Alkuerä(7
) -> 4
Keräilyerä(11
) -> 1
Välierä(16
) -> 5 K
211
Janne Kemppainen
LakUA
Alkuerä(7
) -> 0 EV
216
Niko Törmä
Paratiisin/MU
Alkuerä(7
) -> 3
Välierä(16
) -> 2
Semifinaali(21
) -> 4
219
Niko Säilynoja
KMK
Alkuerä(7
) -> 2
Semifinaali(21
) -> 6 K
229
Joona Mäkinen
NokUA
Alkuerä(8
) -> 4
Keräilyerä(10
) -> 0 EV
240
Joni Kungas
VääUA
Alkuerä(8
) -> 2
Semifinaali(18
) -> 3
Sijoituserä(23
) -> 4
248
Eemeli Rautiainen
SsUA
Alkuerä(8
) -> 1
Semifinaali(22
) -> 3
Sijoituserä(23
) -> 2
B-Finaali(24
) -> 5 MV
258
Villematti Vanhapiha
KoMoKe
Alkuerä(5
) -> 4
Keräilyerä(10
) -> 3
Välierä(17
) -> 4 K
Semifinaali(22
) -> 6
301
Elina Hanhikorpi
OuMK/UA
Alkuerä(8
) -> 5
Keräilyerä(11
) -> 3
Välierä(14
) -> 7
451
Toni Salo
YkUA
Alkuerä(8
) -> 6 K
Keräilyerä(12
) -> 3
Välierä(15
) -> 4
Semifinaali(19
) -> 5
452
Roope Tykkyläinen
Päij-HUA
Alkuerä(8
) -> 3
Välierä(17
) -> 2
Semifinaali(20
) -> 6 K