Jokkis.netin Online-palvelut evo III
Jokamiehen Kiekaus, 25.8.2019
Yleinen
Nro
Kuljettaja
Seura
Lähdöt
1
Mikko Kosonen
RaisUA
Alkuerä(1
) -> 1
Semifinaali(18
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 2
2
Samu Lehtonen
V-SUA
Alkuerä(1
) -> 4
Keräilyerä(9
) -> 0 EV
3
Vesa Suominen
MynUA
Alkuerä(1
) -> 6
Keräilyerä(11
) -> 2
Välierä(17
) -> 6
4
Henry Salo
KMK
Alkuerä(1
) -> 5
Keräilyerä(10
) -> 6 K
5
Pekka Vallamo
V-SUA
Alkuerä(1
) -> 3
Välierä(14
) -> 3
Semifinaali(20
) -> 2
B-Finaali(24
) -> 6 EV
6
Timo Kyynäräinen
V-SUA
Alkuerä(1
) -> 7 K
Keräilyerä(12
) -> 6 K
7
Robert Rasi
SatUA
Alkuerä(1
) -> 2
Semifinaali(19
) -> 2
B-Finaali(24
) -> 4
8
Sauli Haavisto
HuiUA
Alkuerä(2
) -> 3
Välierä(15
) -> 1
Semifinaali(19
) -> 4
9
Joni Jusi
RauUA
Alkuerä(2
) -> 1
Semifinaali(20
) -> 4
10
Mikko Silvander
SomUA
Alkuerä(2
) -> 5
Keräilyerä(9
) -> 1
Välierä(14
) -> 1
Semifinaali(18
) -> 2
B-Finaali(24
) -> 2
A-Finaali(25
) -> 7 K
11
Mikko Vehmas
NaSU
Alkuerä(2
) -> 6
Keräilyerä(10
) -> 5
12
Rainer Lehtonen
V-SUA
Alkuerä(2
) -> 2 MV
Semifinaali(21
) -> 0 MV
13
Jere Kiveinen
MynUA
Alkuerä(2
) -> 4
Keräilyerä(13
) -> 1
Välierä(14
) -> 2
Semifinaali(19
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 4
14
Juha Pere
V-SUA
Alkuerä(2
) -> 7 K
Keräilyerä(11
) -> 1
Välierä(16
) -> 0 EV
15
Jere Helisvuori
MynUA
Alkuerä(3
) -> 1
Semifinaali(22
) -> 3
Sijoituserä(23
) -> 3
18
Janne Kankarjärvi
NaSU
Alkuerä(3
) -> 2 MV
Semifinaali(19
) -> 6
19
Jouni Ikävalko
Päij-HUA
Alkuerä(3
) -> 7
Keräilyerä(10
) -> 4
Välierä(14
) -> 7
20
Nina Ylismäki
V-SUA
Alkuerä(3
) -> 6
Keräilyerä(9
) -> 2
Välierä(15
) -> 7
21
Ville Viitanen
SatUA
Alkuerä(3
) -> 3
Välierä(16
) -> 0 EV
22
Juha Torvinen
V-SUA
Alkuerä(3
) -> 5
Keräilyerä(13
) -> 4
Välierä(17
) -> 2
Semifinaali(20
) -> 5
23
Toni Pietilä
MynUA
Alkuerä(3
) -> 4
Keräilyerä(12
) -> 1
Välierä(17
) -> 5
24
Eemil Kuisma
V-SUA
Alkuerä(4
) -> 3
Välierä(17
) -> 1
Semifinaali(19
) -> 3
Sijoituserä(23
) -> 1
B-Finaali(24
) -> 5 K
25
Petri Laukkanen
LoiUA
Alkuerä(4
) -> 7
Keräilyerä(9
) -> 4 K
Välierä(17
) -> 0 EV
26
Miska Lännistö
MynUA
Alkuerä(4
) -> 1
Semifinaali(20
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 1
28
Joni Mäkelä
MynUA
Alkuerä(4
) -> 5
Keräilyerä(12
) -> 2
Välierä(14
) -> 6
29
Petri Rekola
V-SUA
Alkuerä(4
) -> 2
Semifinaali(21
) -> 4
30
Ilona Laaksonen
L-H UA
Alkuerä(4
) -> 6
Keräilyerä(13
) -> 2
Välierä(15
) -> 4
Semifinaali(19
) -> 5
31
Ville Pyysalo
V-SUA
Alkuerä(4
) -> 4
Keräilyerä(11
) -> 5 K
33
Sami Prinkkala
KokeUA
Alkuerä(5
) -> 2
Semifinaali(18
) -> 6
34
Ville Virtanen
MynUA
Alkuerä(5
) -> 4
Keräilyerä(10
) -> 3
Välierä(17
) -> 4
Semifinaali(22
) -> 6 K
35
Joakim Peltonen
V-SUA
Alkuerä(5
) -> 7 K
Keräilyerä(11
) -> 6 K
36
Sami-Pekka Lehtinen
SomUA
Alkuerä(5
) -> 6
Keräilyerä(10
) -> 2
Välierä(16
) -> 1
Semifinaali(20
) -> 6 K
37
Teemu Erkkilä
SatUA
Alkuerä(5
) -> 3
Välierä(14
) -> 5
38
Janne Keskinen
RauUA
Alkuerä(5
) -> 5 MV
Keräilyerä(9
) -> 0 M
41
Joni Valtanen
MynUA
Alkuerä(8
) -> 1
Semifinaali(22
) -> 2
B-Finaali(24
) -> 3
42
Saku Huhta
KokeUA
Alkuerä(5
) -> 1
Semifinaali(22
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 3
43
Mikael Österholm
E-TMK/UA
Alkuerä(6
) -> 4
Keräilyerä(12
) -> 3
Välierä(15
) -> 5 MV
44
Jukka Laine
NaSU
Alkuerä(6
) -> 2
Semifinaali(19
) -> 7 K
45
Tero Roslund
SatUA
Alkuerä(6
) -> 7 K
Keräilyerä(10
) -> 0 EV
46
Jani Tähtinen
PokyUA
Alkuerä(6
) -> 3
Välierä(15
) -> 3
Semifinaali(18
) -> 4
48
Esko Suominen
V-SUA
Alkuerä(6
) -> 5
Keräilyerä(13
) -> 3
Välierä(16
) -> 4
Semifinaali(18
) -> 7 K
49
Teemu Heinonen
AMM
Alkuerä(6
) -> 6
Keräilyerä(9
) -> 3
Välierä(16
) -> 3
Semifinaali(22
) -> 5
51
Rami Lehtonen
SatUA
Alkuerä(6
) -> 1
Semifinaali(18
) -> 3
Sijoituserä(23
) -> 5 K
52
Sami Kukkonen
V-SUA
Alkuerä(7
) -> 6 K
Keräilyerä(13
) -> 0 EV
53
Mika Kiveinen
MynUA
Alkuerä(7
) -> 4
Keräilyerä(11
) -> 4
Välierä(15
) -> 6
54
Susanna Kukkonen
V-SUA
Alkuerä(7
) -> 5
Keräilyerä(12
) -> 4
Välierä(16
) -> 5
55
Ville Rekola
LoiUA
Alkuerä(7
) -> 2
Semifinaali(21
) -> 2
B-Finaali(24
) -> 7 EV
56
Jere Piekkala
SomUA
Alkuerä(7
) -> 3
Välierä(16
) -> 2
Semifinaali(21
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 6
57
Ville Törmä
ÄetUA
Alkuerä(7
) -> 1
Semifinaali(20
) -> 3
Sijoituserä(23
) -> 2
B-Finaali(24
) -> 1
A-Finaali(25
) -> 5
58
Jyrki Suominen
V-SUA
Alkuerä(8
) -> 3
Välierä(17
) -> 3
Semifinaali(21
) -> 5 K
59
Niko Sjölund
MynUA
Alkuerä(8
) -> 6
Keräilyerä(12
) -> 5
60
Matti Huunonen
V-SUA
Alkuerä(8
) -> 2
Semifinaali(18
) -> 5
61
Kalle Heininen
V-SUA
Alkuerä(8
) -> 5
Keräilyerä(11
) -> 3 MV
Välierä(14
) -> 4
Semifinaali(21
) -> 3
Sijoituserä(23
) -> 4
68
Pasi Viitanen
KokeUA
Alkuerä(8
) -> 4
Keräilyerä(10
) -> 1
Välierä(15
) -> 2
Semifinaali(22
) -> 4